همه چیز در مورد تحصیل در اسپانیا

    تحصیل در اسپانیا بدون نیاز به مدرک زبان انگلیسی و اسپانیاییپذیرش بدون مدرک زبان - تمامی مقاطع

تحصیل در اسپانیا هم به زبان انگلیسی و هم به زبان اسپانیایی مقدور است. در صورتی که تحصیل به زبان انگلیسی انتخاب شود، متقاضیان نیازی به ارائه مدرک زبان انگلیسی به دانشگاه و یا سفارت ندارند.

در صورتی که متقاضی تمایل به تحصیل به زبان اسپانیایی داشته باشد، می تواند ابتدا دروه های یک ساله ی کلاس اسپانیایی را در کالج اسپانیا شرکت کرده و سپس درس خود را در تمامی مقاطع به زبان اسپانیایی آغاز کند.کالج اسپانیا

کالج در اسپانیا تنها جهت آموزش زبان اسپانیایی و همچنین تاریخ اسپانیا به متقاضیان است. جهت شرکت در دوره های کالج نیازی به داشتن دانش ابتدایی زبان اسپانیایی وجود ندارد و متقاضی می تواند این زبان را از سطح اول در کالج اسپانیا آموزی ببیند.مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش

مهمترین مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش مدارک تحصیلی است. سایر مدارک توسط گروه مهرآذر تهیه و آماده سازی می شوند.همچنین داشتن مقاله، توصیه نامه و سابقه ی کار و کارآموزی اجباری نیست.هزینه های تحصیل و زندگی در اسپانیا

بدون شک تعیین مبلغی دقیق و یکسان برای همه ی دانشجویان امری ناممکن و اشتباه است. لکن طبق محاسبات، هزینه زندگی دانشجویان در هر ماه بین 500 تا 600 یورو می باشد. این مبلغ شامل کل هزینه های دانشجویان می باشد که مهمترین آنها به ترتیب: اجاره خوابگاه، تهیه بیمه دولتی با پوشش مناسب، خورد و خوراک، پوشاک، ورزش و تفریحات (در حد متوسط) است.        "ادامه مطلب"


خوابگاه دانشجویی

داشتن خوابگاه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و زندگی در خوابگاه به خصوص در سال های ابتدایی ورود شما به آلمان، باعث آرامش خاطر است. مهم ترین دلایل تاکید گروه مهرآذر به داشتن خوابگاه، موارد زیر است:                                                               "ادامه مطلب"

        اپلای موفق

 هنگام اخذ پذیرش به چه نکاتی توجه کنیم.


     

 از جمله مهمترین اهداف گروه دانشجویی مهرآذر، مشاوره است. مشاوره ای دقیق و کاملا رایگان با دانشجویان مقیم آلمان وایتالیا. روشن کردن مسیری که شما پیش رو دارید و ما بار ها آن راه را طی کرده و بسیاری را در این مسیر همراهی کرده ایم. 


  فرم درخواست بررسی شرایط اخذ پذیرش
متقاضیان عزیز می توانند جهت بررسی دقیق شرایط ادامه تحصیلشان توسط اعضای گروه مهرآذر، اطلاعات خود را در فرم درخواست بررسی شرایط اخذ پذیرش ثبت و نتیجه را از طریق ایمیل طی 48 ساعت دریافت کنند.