متقاضی عزیز، اطلاعات اولیه بسیار زیادی در وب سایت گروه مهرآذر برای شما گرد آوری شده اند. پس از مطالعه آنها می توانید از طریق فرم درخواست بررسی شرایط اخذ پذیرش، نظر مشاورین گروه را به طور دقیق در خصوص شرایط تحصیل برای خود بپرسید. پاسخ سوالات به صورت ایمیل طی 48 ساعت برای شما ارسال خواهد شد. 

 درباره فرم :

متقاضیان عزیز، فرم زیر جهت بررسی بسیار دقیق شرایط شما جهت ادامه تحصیل در کشور های آلمان و ایتالیا طراحی شده است. تکمیل فرم به  حدود 10 الی 15 دقیقه زمان نیاز دارد. اما با توجه به آنکه جهت اخذ پذیرش و ویزا، نکات بسیار زیادی بایستی از همان ابتدا مورد توجه قرار گیرند، خواهشمند است در صورتی که قصد جدی برای اپلای و تحصیل در کشور های آلمان و ایتالیا را دارید، فیلد ها را در حد امکان دقیق تکمیل نمایید. طی 48 ساعت  نتیجه بررسی شرایط توسط اعضای گروه از طریق ایمیل برایتان ارسال خواهد شد. شایان ذکر است در پایان این فرم امکان ثبت سایر سوالات خود را نیز دارید. 

  نکته: پس از تکمیل فرم، میتوانید به صورتی تلفنی با دانشجویان مقیم آلمان و ایتالیا به صورت کاملا رایگان و دقیق مشاورت کنید. 

  نکته : درصورتی که به دلایلی امکان تکمیل فرم برای شما وجود ندارد، از طریق واتس آپ و یا تلگرام می توانید درخواست مشاوره نمایید. 

توجه:

این فرم شامل 4 قسمت می باشد. پس از تکمیل هر قسمت با انتخاب دکمه ی ارسال، وارد قسمت بعد خواهید شد. اطلاعات شما زمانی برای گروه مهرآذر ارسال می شود که تمام قسمت ها تکمیل شده باشند. شایان ذکر است تنها در صورتی که هر چهار قسمت تکمیل شوند، امکان بررسی دقیق برای مشاورین گروه مقدور می شود. بنابراین لطفا فرم را تا مرحله ی دریافت پیغام ثبت موفقیت آمیز، ادامه دهید.     فرم درخواست بررسی شرایط اخذ پذیرش

تکمیل تمام فیلد ها اجباری است. خواهشمند است جهت دریافت پاسخ صحیح، اطلاعات را به صورت صحیح وارد نمایید.