چرا خوابگاه؟


در این صفحه تمام تمام تلاش خود را برای راضی کردن شما به زندگی در خوابگاه دانشگاه به کار خواهیم گرفت. داشتن خوابگاه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و زندگی در خوابگاه به خصوص در سال های ابتدایی ورود شما به آلمان، باعث آرامش خاطر است. مهم ترین دلایل تاکید گروه مهرآذر به داشتن خوابگاه، موارد زیر است:  1.  برخلاف تصوری که اغلب داریم، تقریبا 80% اتاق ها در خوابگاه یک نفره هستند و حتی آشپز خانه و سرویس بهداشتی شخصی خود را دارند. 
  2. هزینه ها در داخوابگاه بسیار کم است. هم هزینه ی اجاره و هم هزینه های دیگر مانند برق و آب و اینترنت.
  3. هنگام عقدقرارداد از مفاد آن مطمئن هستید. اگر چه ممکن است کلیه مفاد قرارداد خوابگاه را متوجه نشوید، اما می توانید مطمئن باشید که شرایطی خارج از عرف در قراردادخوابگاه وجود ندارد و این قرارداد برای همه ی بچه های خوابگاه یکسان است. بعلاوه مدیریت خوابگاه سال ها تجربه اجاره دادن اتاق به بچه های اینترنشنال را دارند و به خوبی به شما کمک می کنند.
  4. در خوابگاه تعمیرات بعهده ی شما نیست. در صورت بروز هر مشکلی و یا خراب شدن هر چیز، می توانید مسول خوابگاه را مطلع کنید. تعمیرات معمولا سریع و رایگان انجام می شوند.
  5. خوابگاه ها اکثرا خیلی خیلی نزدیک به دانشگاه هستند و به این ترتیب رفت و آمد شما بسیار سریع و آسان خواهد بود.
  6. زندگی در محیط دانشجویی بسیار لذت بخش است. در این محیط شما دوستان زیادی پیدا می کنید، با فرهنگ مردم آلمان بیشتر آشنا می شوید و همچنین موقعیت مناسبی برای تقویت زبان و پرسیدن سوالات خود دارید. این تجربه را از دست ندهید.

     

 از جمله مهمترین اهداف گروه دانشجویی مهرآذر، مشاوره است. مشاوره ای دقیق و کاملا رایگان با دانشجویان مقیم آلمان وایتالیا. روشن کردن مسیری که شما پیش رو دارید و ما بار ها آن راه را طی کرده و بسیاری را در این مسیر همراهی کرده ایم.