مشاوره رایگان!

1. اگر در حال بررسی شرایط کشور های مختلف هستید و نمی دانید آیا درس خواندن در آلمان و یا ایتالیا برای شما مناسب است یا نه?!

2. اگر آلمان یا ایتالیا را انتخاب کرده اید اما مطمئن نیستید شرایط ادامه تحصیل در آنها را دارید یا نه?!

3. اگر پروسه ی اپلای را شروع کرده اید اما در راه به کمک احتیاج دارید !!!

4. و یا اگر وارد کشور مقصد  شده اید، اما به راهنمایی نیاز دارید، می توانید روی کمک گروه مهرآذر حساب کنید.   قدم اول، پیش از مشاوره

درصورتی که پس از مطالعه مطالب گردآوری شده، همچنان از دارا بودن شرایط اخذ پذیرش اطمینان نداشتید، می توانید بررسی دقیق شرایط اخذ پذیرش در رشته ی مورد نظر خود را به صورت رایگان به گروه مهرآذر بسپارید. برای این منظور باید ابتدا فرم درخواست بررسی شرایط اخذ پذیرش را پر کنید. پس از ارسال فرم، اطلاعات توسط دانشجویان گروه مهرآذر بررسی می شود و نهایتا طی 48 ساعت از طریق ایمیل شما را در جریان شرایط مورد نیاز برای اخذ پذیرش در رشته ی مورد نظر و امکان اخذ پذیرش برای شما در آن رشته می گذارند. متقاضیان همچنین می توانند در صورت تمایل پس از تکمیل فرم درخواست بررسی شرایط اخذ پذیرش، از طریق واتس آپ با اعضا گروه مهرآذر مشاوره داشته باشند. جهت درخواست مشاوره می توانید از طریق واتس آپ و یا تلگرام به گروه پیغام دهید. 


  چند نکته درخصوص مشاوره:

  • اعضای گروه مهرآذر با کمال میل برای راهنمایی متقاضیان آماده اند و مشاوره به صورت کاملا رایگان در زمان هماهنگ شده با شما انجام می شود. لکن امکان مشاوره به صورت چت به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد.  مهم ترین علت آن است در مشاوره تلفنی اطلاعات بسیار بیشتر و دقیق تری و در مدت زمانی کمتر در اختیار شما قرار خواهد گرفت. بعلاوه تایپ توضیحات برای تک تک متقاضیان برای اعضا بسیار زمان بر است. به همین دلیل تمام مشاوره ها از طریق تماس در واتس آپ صورت خواهد گرفت. ضمنا پیشنهاد می شود هنگام ست کردن تایم مشاوره، از درسترسی داشتن به اینترنت قوی در زمان مشاوره اطمینان داشته باشید. 

  • شایان ذکر است پاسخگویی به پیغام های تلگرام و واتس آپ به ترتیب انجام می شوند. به همین دلیل در صورت زیاد بودن تعداد پیغام ها، ممکن است پاسخگویی به بعضی عزیزان کمی به تاخیر بیافتد، اما حتما به همه ی پیغام ها پاسخ داده می شود. 

  • متقاضیان عزیز، لطفا در هنگام ست کردن تایم مشاوره، از آزاد بودن وقت خود در آن تایم، اطمینان حاصل نمایید. زیرا در زمان تعیین شده یکی از اعضای گروه وقت خود را به تماس با شما اختصاص خواهد داد و عدم انجام مشاوره باعث اتلاف وقت خواهد شد. تخفیفات ویژه اخذ پذیرش
گروه دانشجویی مهرآذر در فصول مختلف تخفیفات ویژه ای را برای متقاضیان عزیز در نظر می گیرد. جهت مشاهده لیست تخفیف های این دوره، اینجا راکلیک کنید.

  تحصیل در آلمان
           کشور تکنولوژی و ایده ها

  تحصیل در ایتالیا به زبان انگلیسی
       همراه با اخذ بورسیه بدون شرط معدل