گروه مهرآذر متشکل از دانشجویان ایرانی مقیم کشور های آلمان و ایتالیا و اسپانیاست، که از سال 2012 با هدف اخذ پذیرش های با ارزش از دانشگاه ها و به حداقل رساندن هزینه ها و مشکلات دانشجویان، به متقاضیان ادامه تحصیل در این کشور ها خدمات زیر را ارائه می دهد:

 • مشاوره رایگان در خصوص شرایط لازم جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های اروپا
 • اخذ پذیرش های با ارزش و معرفی دانشگاه های معتبر
 • مشاوره در خصوص اخذ ویزا و تکمیل مدارک مورد نیاز سفارت
 •  مشاوره های لازم پس از ورود به کشورهای مقصد جهت اخذ اقامت بلند مدت دانشجویی، تامین خوابگاه، افتتاح حساب بانکی، عقد قرارداد بیمه، ثبت آدرس رسمی و ....

       به طور کلی مهمترین هدف گروه دانشجویی مهرآذر همراهی متقاضیان در کل پروسه ی مهاجرت تحصیلی است.


 ... اهداف گروه مهرآذر ...

  1.  مشاوره دقیق و رایگان

 از جمله مهمترین اهداف گروه دانشجویی مهرآذر، مشاوره است. مشاوره ای دقیق و کاملا رایگان با دانشجویان مقیم آلمان و ایتالیا. روشن کردن مسیری که شما پیش رو دارید و ما بارها آن راه را طی کرده و بسیاری را در این مسیر همراهی کرده ایم. مهمترین سوالاتی که از طریق مشاوره پاسخ داده می شوند:

 • آیا تحصیل در آلمان و ایتالیا برای من مناسب است؟
 • آیا ادامه تحصیل در این کشورها برای من امکان پذیر است؟
 • پس از انتخاب کشور مقصد، چگونه باید خود را برای مهاجرت تحصیلی آماده کنم؟
 • چگونه می توانم از موفق شدن در امر تحصیل و کار در این کشورها مطمئن شوم؟
 • آیا پس از تحصیل امکان کار کردن و دریافت اقامت در این کشورها امکان پذیر است؟
 • و بسیاری سوالات دیگر که برای پاسخگویی به آنها به افرادی با تجریه و دلسوز نیاز دارید.
 

  2.  اخذ چند پذیرش ارزشمند و انتخاب دانشگاه های مناسب هر فرد

از جمله وجه تمایزات گروه مهرآذر، بررسی دقیق شرایط هر متقاضی، انتخاب و اپلای برای بهترین 10 دانشگاه برای وی است. ما همچنین معتقدیم می توان با بررسی دقیق شرایط دانشگاه ها و رزومه ی هر فرد، و همچنین با پیشبرد صحیح پروسه ی اپلای، از دریافت پذیرش هر دانشگاه اطمینان حاصل کرد. به عبارت دیگر، دانشجویان گروه مهرآذر مهتا، به طور کامل با انتخاب کورکورانه دانشگاه ها و اپلای های شانسی و تصادفی مخالف اند.

متاسفانه بسیاری از افراد با دست کم گرفتن توانایی ها و مهارت های خود و به دلیل کمبود اطلاعات، بسیار نسبت به اخذ پذیرش ناامید هستند و گمان می کنند تمام آنچه نیاز است، تنها یک نامه ی پذیرش از دانشگاه است. در حالی که این باور کاملا اشتباه است.

مهاجرت تحصیلی بدان معناست که فرد برای فراگیری دانش مورد علاقه و همچنین زندگی شاد و با آرامش در جهت آماده سازی خود برای ورود به بازار کار حرفه ای، تصمیم به صرف عمر با ارزش خود و همچنین پرداخت هزینه های تحصیل و زندگی در کشور دیگری می گیرد. 

 

بنابراین انتخاب رشته و دانشگاه های مناسب هر فرد، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. تعداد دانشگاه ها در آلمان و ایتالیا و اسپانیا بسیار زیاد و شرایط آنها گاها بسیار متفاوت است. تنوع رشته ها نیز بسیار زیاد است و امکاناتی مثل داشتن خوابگاه، شهریه دانشگاه، موقعیت جغرافیایی شهر و هزینه های مربوط به زندگی، بایستی در هنگام اخذ پذیرش مورد توجه قرار گیرند، در غیر این صورت دانشجویان بعد از ورود به آلمان و ایتالیا و اسپانیا با دشواری های زیادی رو به رو می شوند.

  لازم به ذکر است گروه مهرآذر اخذ پذیرش را به میزان 100% مبلغ قرارداد تضمین می نماید.3.   اخذ چند پذیرش از دانشگاه های معتبر

یکی از اهداف گروه مهر آذر اخذ چند پذیرش از دانشگاه های منتخب شماست. اهمیت داشتن چند نامه پذیرش از چند دانشگاه چیست؟

اخذ چند نامه پذیرش از جنبه های مختلفی حائز اهمیت است. یکی از این جنبه ها داشتن چندین فرصت و ددلاین ثبت نام دانشگاه می باشد. به این ترتیب با توجه به آنکه طبق سیستم تعیین وقت سفارت آلمان، متقاضی خود قادر به انتخاب روز مناسب و مد نظر خود نیست و سفارت روز دقیق درخواست ویزا را مشخص می کند، داشتن چند ددلاین ثبت نام در دانشگاه، باعث کاهش ریسک های مختلفی از جمله از دست رفتن وقت سفارت به دلیل گذشتن تاریخ بعضی از پذیرش ها می شود.

   

 4مشاوره و راهنمایی در آلمان و ایتالیا

در آلمان و ایتالیا و اسپانیا از کجا شروع کنیم؟

زندگی جدید دانشجویان با ورود به کشور مقصد شروع می شود.  از آنجا که سبک زندگی در این کشور ها در موارد زیادی با سبک زندگی در ایران متفاوت است، داشتن اطلاعات مناسب می تواند باعث کاهش سردرگمی و استرس آنها شود.

 مهم ترین فعالیت ها پس از رسیدن به کشور مقصد:

 • انتخاب بانک مناسب و افتتاح حساب رایگان دانشجویی
 • انتخاب مناسب ترین شرکت بیمه با پوشش مناسب
 • ثبت نام در اداره شهروندان و ثبت آدرس رسمی
 • تبدیل ویزای کوتاه مدت به ویزای بلند مدت
 • تحویل خوابگاه و تجهیز آن در صورت نیاز
 • معرفی روش های حمل و نقل آسان و ارزان
 • عقد مناسب ترین قرارداد خرید سیم کارت است و ....

همه ی این موارد برای دانشجویان جدیدالورود در هاله ای از ابهام قرار دارد و نداشتن اطلاعات کامل و صحیح باعث پرداخت هزینه های اضافی و افزایش سردرگمی و استرس آنها می شود. به همین جهت یکی از مهمترین اهداف شکل گیری گروه مهرآذر ، ارائه خدمات مشاوره ای در یک ماه اول ورود دانشجویان می باشد.